• Beko Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Beko Servisi - Beko Onarımı - Beko Bakımı - Beko Montajı - Beko Teknik Servisi

Beko Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Şirketler Grubu’na ait bir diğer marka olan Beko, Türkiye’nin de yurt dışına açılan pencerelerinden biridir. Aynı zamanda Türk kullanıcıların da en çok tercih ettiği markalardan biridir. Biz de firma olarak Beko teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Firmamız uzun yıllardır özel teknik servis hizmeti veren bir firmadır ve Beko teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır. Beko markası tarafından üretilen televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve mutfak gereçleri için kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Müşterilerin en çok sıkıntı yaşadığı konulardan biri teknik servislerdir. Beko teknik servis konusunda da müşterilerin oldukça sık sorunlar yaşadıkları görülmektedir. Firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaçlamıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte kendini geliştiren firmamız, geçen zaman içerisinde edindiği bilgi ve tecrübe ile hizmet vermektedir. Ayrıca üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Firmamız konusunda oldukça yetkin bir uzman kadrosuna sahiptir. Özel Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.

Etiket : Beko Beyaz Eşya Servisi, Beko Çamaşır Makinesi Servisi, Beko Bulaşık Makinesi Servisi, Beko Buzdolabı Servisi, Beko Ankastre Servisi, Beko Fırın Servisi, Beko Klima Servisi, Beko Kombi Servisi, Beko Ocak Servisi, Beko Servisi, Beko Servisleri, İstanbul Beko servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP